Loading…

‘Pajtesa’ nis muajin e mjaltit: Publikon fotografi duke e ushqyer një tigër

  • 18/07/2019 | 18:35

‘Pajtesa’ nis muajin e mjaltit: Publikon fotografi duke e ushqyer një tigër

Fiona Gllavica është aktorja e cila u bë e njohur për publikun në rolin e ‘Pajtesës’ në serialin ‘Çka Ka Shpija’, transmeton Gazeta Metro.


‘Pajtesa’ është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun shqiptar, ku me aktrimin e saj arriti të fitojë qindra fansa.

Para pak ditëve aktorja i ka dhënë fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore, për të afërm dhe miqtë.

Menjëherë pas dasmës ajo është nisur për në muajin e mjaltit.

Duket se këtë muaj kanë vendosur ta kalojnë në një vend interesant e në imazhet e publikuar shihet se ata kanë shkuar të vizitojnë kafshë ndryshme.

Njëra ndër kafshët që ka prekur ‘Pajtesa’ është tigri, madje edhe e ka ushqyer atë me qumësht./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

😊💗

A post shared by Fiona Gllavica (@fionagllavica) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë