Loading…

Pak ditë para dasmës: Kështu duket Afrona Dika

  • 13/08/2019 | 10:25

Pak ditë para dasmës: Kështu duket Afrona Dika

Afrona, po duket më e bukur se kurrë sidomos tani që është shumë afër martesës me Bleron, transmeton Gazeta Metro.


Sikurse të gjitha bashkëshortet e këngëtarëve tanë edhe Afrona Dika është bërë fytyrë e mediatizuar dhe e njohur.

Ajo që zgjon kureshtje më së shumti tek ajo, është kujdesi maksimal që po i bën tani vetes, duke bërë të kuptojmë se është duke u përgatitur goxha shumë për ditën e saj më të rëndësishme.

 

View this post on Instagram

 

Enjoying the last summer days…🌞 Top: @zebrafashion_official 📸: @jo.l.ch

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Aq shumë sa dita ditës po arrin që edhe linjat trupore ti ketë në top formë. Këtë po e dëshmojnë fotografitë e pozat e saj, ashtu sikurse ky imazh i fundit.

 

 

View this post on Instagram

 

Be blessed everyday❤🙏🏼 dress: @zebrafashion_official

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on


 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë