Loading…

Pak kohë pas ndarjes, Robert Berisha kapet ‘mat’ me një vajzë në Turqi

  • 11/09/2019 | 11:41

Pak kohë pas ndarjes, Robert Berisha kapet ‘mat’ me një vajzë në Turqi

Ndarja e Norës dhe Robertit bëri bujë mediatike menjëherë pasi ky i fundit e konfirmoi ndarjen, transmeton Gazeta Metro.


Ata i dhanë fund martesës disavjeçare dhe lajmin e bëri të ditur vetë Roberti nëpërmjet një postimi në Instagram.

Menjëherë pas lajmit të ndarjes, Nora udhëtoi së bashku me vogëlushen e saj, Renee dhe të ëmën për të kaluar disa ditë pushimi dhe të njëjtën gjë ka bërë së fundmi edhe Roberti.

Ai ka zgjedhur bregdetin turk për të kaluar disa ditë pushime dhe nuk është vetëm. Pranë tij është një vajzë, e cila sipas ‘Prive.al’ është e dashura e re e këngëtarit.

‘Prive.al’ ka  zbuluar një foto të tij me një vajzë brune. Ata shfaqen të ulur në një tavolinë duke shijuar pamjen.

Kush është vajza në krahët e tij nuk është e ditur se kush është ende./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë