Loading…
Pak para seancës, deputetët e AAK’së qëndrojnë ‘kry më kry’
  • 20/03/2018 | 15:49

Pak para seancës, deputetët e AAK’së qëndrojnë ‘kry më kry’

Pak para fillimit të seancës së Kuvendit të Kosovës ku votohet Ratifikimi i Demarkacioni të Kufiriti me Malin e Zi, disa deputetë po zhvillojnë takime.


Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka mbledhur në një takim të tillë, deputetët nga partia të cilën e udhëheq.

Në ‘Facebook’, Kryeminstri postoi një fotografi ku shihet Grupi Parlamentar i AAK-së.

“Diskutim me Grupin Parlamentar të AAK-së para seancës së Kuvendit të Kosovës”, thuhet në përshkrimin e fotografisë.

Seanca për Demarkacionin pritet të fillojë në orën 16:00.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë