Loading…

Pal Lekaj i reagon Abelard Tahirit pas deklaratave të fundit

  • 25/01/2021 | 12:55

Pal Lekaj i reagon Abelard Tahirit pas deklaratave të fundit

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, njëherit edhe kandidat për deputet, Pal Lekaj, i ka reaguar Tahirit të PDK-së.


Ai përmes një statusi në Facebook ka thënë se kur kishin nevojë për të qëndruar në pushtet e kërkonin votën.

“Kur kishit nevojë për të qëndruar në pushtet e për të mar votat e z. Haradinaj dhe z. Limaj i kërkonit ku ishin e ku nuk ishin…!”, ka shkruar ai.

Ai ka thënë se është e pabesueshme se ku ka rënë PDK-ja.

Postimi i plotë:

Kur kishit nevojë për të qëndruar në pushtet e për të mar votat e z. Haradinaj dhe z. Limaj i kërkonit ku ishin e ku nuk ishin…! Ndërsa sot kur keni rrëshqitur nga indentiteti juaj në një parti “kulleriste” sipas jush ata nuk i nevojiten më politikës. E pabesueshme ku ka rënë kjo PDK.

Kur kishit nevojë për të qëndruar në pushtet e për të mar votat e z. Haradinaj dhe z. Limaj i kërkonit ku ishin e ku nuk…

Posted by Pal Lekaj on Monday, 25 January 2021

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë