Loading…

Pal Lekaj – Mimoza Kusarit: Nuk ta jap kënaqësinë me diskutu me mu

  • 11/06/2021 | 13:46

Pal Lekaj – Mimoza Kusarit: Nuk ta jap kënaqësinë me diskutu me mu

Deputeti i AAK’së Pal Lekaj duke i replikuar Mimoza Kusarit- Lila, ka thënë se ai nuk ia jep kënaqësinë kësaj të fundit të dskutojë më të, shkruan Gazeta Metro.


Lekaj ka ironizuar duke thënë se nuk e ka ditur që Mimoza Kusari Lila është zëdhënëse e qeverisë.

“Më besoni që nuk e kam ditë që Mimoza Kusari Lila është zëdhënëse e qeverisë. Nuk tu kam drejtu juve për pyetjet që ia kam bërë kryeministrit. Nëse ke dëshirë me hy në dialog, nuk ta jap atë kënaqësi me debate”, ka thënë ai./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë