Loading…

Pallaska shënjestra e VV: Një parti që pretendon 51% dhe KREJT PUSHTETIN, DREJT DIKTATURËS, frikësohet nga një njeri

  • 24/01/2021 | 21:49

Pallaska shënjestra e VV: Një parti që pretendon 51% dhe KREJT PUSHTETIN, DREJT DIKTATURËS, frikësohet nga një njeri

Avokati Dastid Pallaska ka bërë një postim në lidhje me gjeneraten e re të politikës në Kosovë, e si duket kjo zgjoi reagime të shumta tek aktivistët e VV’së, shkruan Gazeta Metro.


Pallaska tha se postimi i tij ishte shpërndarë në mënyrë që të marrë sa më shumë reagime, e profili i tij kishte shkuar deri në Indonezi.

Ai tha se llogaria e tij në Facebook ishte shënjestruar, kështu duke e përqeshur postimin e tij të fundit.

Ndër të tjera, sipas Pallaskës kjo parti duket se frikësohet nga një njeri i vetëm që ka mendim të lirë.

Ky është reagimi i plotë:

Një parti politike që pretendon 51% të votës dhe KREJT PUSHTETIN, DREJT DIKTATURËS, firkësohet nga një njeri i vetëm që ka mendim të lirë.

Sapo e kuptova që llogaria ime në Facebook qenka shënjestruar nga dega e kësaj partie politike në Indonezi.

E paskan marrë mundin me e “përqesh” postimin tim të fundit për një ndër gënjeshtrat e shumta mbi të cilat është fryer fluska e kësaj partie politike.

PATETIKE!!!/gazetametro.net

Një parti politike që pretendon 51% të votës dhe KREJT PUSHTETIN, DREJT DIKTATURËS, firkësohet nga një njeri i vetëm që…

Posted by Dastid Pallaska on Sunday, 24 January 2021

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë