Loading…

Pallati i Shqipërisë në Beograd përfshihet nga zjarri

  • 09/11/2018 | 21:15

Pallati i Shqipërisë në Beograd përfshihet nga zjarri

Një zjarr kanë përfshirë një pallat në Boegrad.


Zjarri ka përfshirë një pallat në Beograd, në sheshin ‘’Knjaz Mihajlova’’, transmeton gazetametro.net

Mediat serbe thonë se bëhet fjalë për pallatin ‘’Albania’’.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur zjarrëfikësit dhe forcat policore të Serbisë. /gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë