Loading…

Pamela Anderson befason në moshë 52 vjeçare: Shfaqet më provokuese se kurrë

  • 22/05/2020 | 17:24

Pamela Anderson befason në moshë 52 vjeçare: Shfaqet më provokuese se kurrë

Ish-modelja e Playboy, Pamela Anderson është konsideruar gjithmonë një simbol seksi dhe një grua që pushton burrat në pamje të parë, transmeton Gazeta Metro.Asgjë nuk ka ndryshuar ende sepse ajo edhe pse është në dekadën e saj të gjashtë dhe ka 52 vjet është duke e mbajtur në formë trupin e saj bombastik dhe duket ende provokuese.

Pamela ndau një fotografi me fansat  në profilin e saj në Instagram dhe me siguri se ajo u bë sërisht e komentuar në mediat rozë.

 

View this post on Instagram

 

🌸 @jasmindotcom Always in love. Always broken hearted (at the same time) Happiness Sadness Melancholia

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

“Gjithmonë në dashuri. Gjithmonë një zemër e thyer (në të njëjtën kohë). Melankolia e lumtur-e trishtuar ”- ka shkruar Pamela krahas fotografisë e cila mori shumë pëlqime dhe reagime pozitive nga fansat.

 

View this post on Instagram

 

🌸 by @janetadrienne

A post shared by Pamela Anderson 🌸 (@pamelaanderson) on

Me këtë aktorja e dëshmoi se krahas gjithash ajo vazhdon të jetë seks-simbol./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë