Loading…

Pamela Anderson prej muajsh fshihet nga publiku dhe tani paparacët e kapën në mënyrë jo të mirë

  • 12/11/2021 | 19:06

Pamela Anderson prej muajsh fshihet nga publiku dhe tani paparacët e kapën në mënyrë jo të mirë

Aktorja Pamela Anderson në publik shfaqet gjithmonë në publik e rregulluar dhe e grimuar, rrallë mund ta shohim në një edicion natyral, transmeton Gazeta Metro.


Ajo njoftoi në janar të këtij viti se po tërhiqej nga Instagrami dhe që atëherë nuk ka postuar asnjë fotografi.

Mirëpo, këto ditë paparacët e kanë kapur në Los Angeles.

Kështu së fundmi Pamela ka ecur me tuta, bluzë të bardhë dhe pantofla. Nuk ka asnjë gjurmë nga kaçurrelat e saj, të cilat ishin shenjë e saj e njohjes, ndaj shumë pyesin se ku u zhduk biondja bukuroshe që dikur ishte në krye të procedurave estetike.

Pas tërheqjes nga bota e aktrimit, Anderson hyri në ujërat e aktivizmit, duke luftuar për të drejtat e kafshëve./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë