Loading…
PAMJE +18 |Momenti kur autori i masakrës shtie për herë të dytë me pushkë mbi viktimat
  • 15/03/2019 | 10:22

PAMJE +18 |Momenti kur autori i masakrës shtie për herë të dytë me pushkë mbi viktimat

Në internet ka filluar të qarkullojë një video e autorit të masakrës Brend Tarrant, në xhaminë në qytetin Chruschurch në Zelandën e Re, ku mbetën të vrarë 49 persona dhe mbi 40 të plagosur.


Pamjet janë shumë të rënda ku sulmuesi shihet brenda xhamisë, duke i qëlluar për së vdekuri besimtarët që kishin shkuar për ta kryer ritin fetar.

Ai gjithë këtë ngjarje të tmerrshme e ka filmuar dhe transmetuar live në Facebook.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë