Loading…

PAMJE: Aksident i rëndë trafiku te ‘Bill Clinton’ në Prishtinë

  • 13/02/2024 | 07:56

PAMJE: Aksident i rëndë trafiku te ‘Bill Clinton’ në Prishtinë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm te ‘Bill Clinton’ në Prishtinë, ku dyshohet se janë përfshirë dy automjete.


Lexues të Sinjalit kanë bërë me dije se ‘aksidenti ka qenë i tmerrshëm’, teksa në videon e mëposhtme shihen dëmet e mëdha që janë shkaktuar, ndërsa akoma nuk raportohet për të lënduar.

Më poshtë keni videon.

VIDEO KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë