Loading…

Pamje: Aksident mes kamionit dhe veturës në Vushtrri

  • 09/08/2022 | 17:40

Pamje: Aksident mes kamionit dhe veturës në Vushtrri

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 16:20 në rrugën nacionale Mitrovicë – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Dobërllukë të Vushtrrisë.


Zëdhënësi i Policisë, Avni Zahiti, tha se nga hetimet fillestare bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë një veturë dhe një kamion.

Ai tha se në këtë aksident janë lënduar tre persona, të cilët më pas janë dërguar për trajtim mjekësor.

Më poshtë keni pamjet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë