Loading…

Pamje bizare: Gjuajtje me kallashnikov e revole në mes të Prishtinës

  • 22/01/2022 | 12:02

Pamje bizare: Gjuajtje me kallashnikov e revole në mes të Prishtinës

Pamje aspak të hijshme vijnë nga Prishtina teksa disa persona gjuajnë me revole e kallashnikov, gjatë lëvizjes me vetura luksoze, shkruan Gazeta Metro.


Në video shihet se si njëri prej personave madje shtie me armë të gjatë nga vetura në lëvizje.

Siç shihet aty, duket se arsye e të shtënave është një aheng familjar.

Nga Policia e Kosovës ndërkaq ende s’kanë dhënë detaje në lidhje me rastin.

Më poshtë keni videon. /gazetametro.net

@lajminet_E tmerrshme: Gjuajtje me kallash e revole në Prishtinë

♬ original sound – lajminet_

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë