Loading…

Pamje direkt nga Beiruti: Qyteti i rrafshuar pas shpërthimit që la të vdekur mbi 100 persona

  • 05/08/2020 | 10:34

Pamje direkt nga Beiruti: Qyteti i rrafshuar pas shpërthimit që la të vdekur mbi 100 persona

Ngjarja tronditëse që shkatërroi Beirutin pothuajse, duke lënë të vrarë qindra njerëz ende ka lënë hijen e frikës në vend, transmeton Gazeta Metro.


Disa pamje që vinë nga DailyMail tregojnë se si duket tani vendi i shpërthimit.

Ende vazhdojnë kërkime nga ekipet e shpëtimit, për personat që janë raportuar të zhdukur. Shkak i shpërthimit thuhet të jetë nitrati i amonit që mbahej në disa depo për vite me radhë.

Kontrolli i dobët e keqmenaxhimi thuhet të kenë qenë shkaqet kryesore të ngjarjes tragjike, derisa kryeministri i vendit tha se fajtorët ose përgjegjësit do paguajnë çmimin./gazetametro.net

Këtu mund të ndiqni pamje LIVE nga vendi  i ngjarjes.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë