Loading…

PAMJE| Flet infermieri që u ther me thikë në QKUK

  • 27/09/2020 | 22:39

PAMJE| Flet infermieri që u ther me thikë në QKUK

Infermieri F.B., i Klinikës së Urologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), ka folur sot pas therjes me thikë që pati dje nga një i 18 vjeçar përderisa ky ishte atij duke i bërë kontroll shëndetësore.


F.B. u vizitua nga Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, dhe u pyet për gjendjen e tij shëndetësore, e cila thotë se është stabile.

Infermieri para Zemajn e pyeti se a është arrestuar i dyshuari, po ashtu u shpreh se si ishte ndjerë pasi e kishtë parë gjakun në trupin e tij.

Për të dëgjuar rrëfimin e F.B. shikoni videon më poshtë:

Flet infermieri që u ther me thikë në vendin e punës

Flet infermieri që u ther me thikë në vendin e punës

Publiée par Klan Kosova sur Dimanche 27 septembre 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë