Loading…

Pamje mahnitëse nga Kina: Kështu duket një fotografi me 24.9 miliardë pixel

  • 26/03/2020 | 23:46

Pamje mahnitëse nga Kina: Kështu duket një fotografi me 24.9 miliardë pixel

Një fotografi panoramë e shkëlqyer është realizuar në Shangai të Kinës me kualitet prej 24.9 miliardë pixel, shkruan Gazeta Metro.


Shangai është njëri ndër qytetet më të populluara në Kinë, më një numër prej 26.3 milion banorë.

Është njëra ndër qendrat globale financiare dhe ka të zhvilluar shumë transportin dhe gjitha llojet e biznesit.

Nga atje është publikuar një fotografi mahnitëse e cila është realizuar me 24.9 miliardë pixel.

Nëse e zmadhoni fotografinë ju do të shihni në detaje edhe mimikat e njerëzve si dhe objekte tjera.

Me një klikim KËTU, mund të shihni se si duket një fotografi me kualitet prej 24.9 miliardë pixel./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë