Loading…

Pamje mahnitëse që merr Moska gjatë dimrit

  • 16/12/2016 | 21:55

Pamje mahnitëse që merr Moska gjatë dimrit

Moska duket me të vërtetë fantastike gjatë stinës së dimrit, transmeton Gazeta Metro.

Fotografja ruse Kristina Makeeva ka shkrepur disa foto në zona të ndryshme të qytetit për të treguar se sa e mrekullueshme është Moska në këtë periudhë të vitit.

Fotot janë bërë gjatë natës, ku dritat, arkitektura dhe bora krijojnë një kombinim të jashtëzakonshëm. Këto pamje kanë bërë që Kristina të ketë në Instagram 178 000 ndjekës.

1481796274-moska15_1481905446-37993911481918889

1481796262-moska13_1481905448-73560401481918879

1481796254-moska12_1481905444-72213481481918901

1481796247-moska11_1481905445-77263891481918897

1481796234-moska10_1481905444-47819201481918905

1481796227-moska9_1481905445-47022351481918894

1481796220-moska8_1481905448-7795751481918865

1481796212-moska7_1481905443-86805841481918909

1481796204-moska6_1481905442-39197841481918915

1481796195-moska5_1481905442-61991391481918917

1481796125-moska1_1481905448-69565771481918872

1481796134-moska2_1481905441-57275581481918919

1481796161-moska4_1481905443-99550211481918912

1481796280-moska16_1481905448-74018851481918883

 

 

Rekomandime
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë