Loading…

PAMJE nga aksidenti i tmerrshëm në qendër të Gjilanit |VIDEO

  • 07/03/2019 | 14:53

PAMJE nga aksidenti i tmerrshëm në qendër të Gjilanit |VIDEO

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në qendër të Gjilanit.


Gazeta Metro mëson se bëhet fjalë për një numër të madh të të lënduarve.

Aksidentin sipas informacioneve të para e shkaktoi kamioni i kompanisë së ujit të ‘Pejës’.

Dyshohet se të njëjtit i ka dështuar sistemi i frenimit, si pasojë e të cilit ka goditur 7-8 vetura./gazetametro.net

PAMJET mëposhtë.

Gazeta Metro do ju mbajë të informuar…

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë