Loading…

Pamje nga aksidenti me autoambulancë në Gjakovë, ku ndërroi jetë një person

  • 01/07/2022 | 12:30

Pamje nga aksidenti me autoambulancë në Gjakovë, ku ndërroi jetë një person

Të enjten në Gjakovë ka ndodhur një aksident me autoambulancë ku si pasojë ka ndërruar jetë një person.


Në raportin e Policisë së Kosovës bëhet e ditur se aksidenti ka ndodhur në rrugën “Pashko Vasa” në Gjakovë.

Si pasojë e aksidentit pesë persona të gjithë meshkuj kosovarë kanë pësuar lëndime trupore për të cilat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa njëri nga të lënduarit ka ndërruar jetë.

E për këtë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën, nga pakujdesia  ka shkaktuar aksident me një autoambulancë e cila ka qenë duke i transportuar disa persona të lënduar nga një vetaksident.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë