Loading…

Pamje nga dasma e Mihrije Brahës me Naimin: Mezi njihen

  • 04/05/2021 | 13:30

Pamje nga dasma e Mihrije Brahës me Naimin: Mezi njihen

Këngëtarët Mihrije Braha dhe Naim Abazi sot festojnë 29 vjetorin e martesës.


Me rastin e këtij përvjetori, ka qenë vetë Mihrija që ka publikuar fotografi nga dasma e tyre.

Në fotot e publikuara në InstaStory, ata mezi njihen.

Më poshtë gjeni fotot e publikuara nga Mihrija:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë