Loading…

Pamje nga performanca e Dua Lipës në ‘Sunny Hill’

  • 05/08/2022 | 09:07

Pamje nga performanca e Dua Lipës në ‘Sunny Hill’

Dje ishte dita e parë e festivalit “Sunny Hill”.


Në të përformuan artistë të njohur vendor, e në fund, “qershia mbi tortë” ishte përformanca e këngëtares kosovare me famë botërore, Dua Lipa.

Atmosferë e zjarrtë mbretëroi në momentin që Dua u ngjit në skenë.

“Sunny Hill” në Instagram ka ndarë disa momente nga performanca e yllit kosovar në Prishtinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë