Loading…

PAMJE nga shtëpia ku u arrestuan dhunuesit e të miturave në Podujevë

  • 23/02/2019 | 13:28

PAMJE nga shtëpia ku u arrestuan dhunuesit e të miturave në Podujevë

Policia e Kosovës ka arritur dje edhe një sukses të radhës. Falë profesionalizmit të treguar, dje në Podujevë është parandaluar një rast dhunimi ndaj dy të miturave.


Personi A.B, bashkë me një shok të tij i kanë futur në një shtëpi dy vajza të mitura. Madje, njëra nga vajzat ishte e moshës 13 vjeçare.

Indeksonline ka siguruar shtëpinë dhe ambientin ku ka ndodhur kjo ngjarje.

Madje, njëra nga fotografitë tregon krevatin në të cilin shihen protagonistët e këtij rasti, pak para se të arrestohen.

Në fotografinë e siguruar shihen edhe dy personat e dyshuar për dhunim.

Me urdhër të prokurorit viktimat janë dërguar në ekzaminim mjekësor kurse dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Ky rast është një nga të shumtit që po dëshmon profesionalizmin e lartë të Policisë së Kosovës që mbetet ende si institucioni më i besuar në vend.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë