Loading…

Pamje nga vendi i ngjarjes në Gjilan: Ku po dyshohet për disa të vrarë

  • 18/02/2020 | 13:45

Pamje nga vendi i ngjarjes në Gjilan: Ku po dyshohet për disa të vrarë

Një vrasje po dyshohet se ka ndodhur para pak minutash në Gjilan.


Sipas informacioneve të para, rasti ka ndodhur në rrugën “Xhevat Ajvazi” në Gilan.

Policia e Gjilanit e ka konfirmuar  se ka pasur të shtëna me armë zjarri dhe dyshohet për të vrarë.

Dëshmitarë nga aty i kanë thënë Gazetës Express se një nga viktimat dyshohet se është pjesëtare e Policisë së Kosovës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë