Loading…

Pamje për së afërti, si stërviten ushtarët ukrainas për ‘pastrimin’ e llogoreve

  • 24/03/2023 | 09:26

Pamje për së afërti, si stërviten ushtarët ukrainas për ‘pastrimin’ e llogoreve

Uebfaqja ukrainas në Twitter, Operativno_ZSU ka publikuar një video ku tregon për së afërti stërvitjen e ushtarëve të Ukrainës.


Këtu, sipas uebfaqes ata po stërviteshin për ‘pastrimin’ e llogoreve.

Në këto llogore ishin disa objektivë që ushtarët duhet t’i qëllonin. Njëri prej ushtarëve kishte mbrapa tij kolegun që e monitoronte, dhe po lëvizte me kujdes për t’i qëlluar këta objektivë improvizues.

Nuk dihet se në cilin vend janë xhiruar pamjet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë