Loading…

Pamje: Policia e shtrin për toke dhe e arreston një qytetar në qendër të Lipjanit

  • 11/08/2022 | 22:34

Pamje: Policia e shtrin për toke dhe e arreston një qytetar në qendër të Lipjanit

Policia e Kosovës e ka arrestuar një qytetar në qendër të Lipjanit.


Nga pamjet e postuara nga mediat lokale, shihen tre policë me dhunë duke e arrestuar një person.

I riu shihet teksa e refuzon Policinë, më pas shtrihet në tokë ku edhe arrestohet.

Ende nuk dihet arsyeja e arrestimit të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë