Loading…

Pamje që dëshmojnë se kutitë e votave në Shqipëri s’janë të sigurta

  • 25/06/2017 | 21:52

Pamje që dëshmojnë se kutitë e votave në Shqipëri s’janë të sigurta

Kanë mbi 45 minuta që presin në rrugë për të shkuar në KZAZ-në përkatëse kutitë e votimit të shkollës “Kushtrimi i Lirisë” në Tiranë.


Kjo gjë vërtetohet edhe nga kjo video ku komisionerët janë ulur sipër kutive deri sa dikush të kujtohet se duhen dërguar për numërim.

Lexo edhe Shqiptarët protestojnë duke i bërë të pavlefshme votat. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë