Loading…

Pamje rrënqethëse nga spitali në Beirut: Njerëzit në koridore duke kërkuar ndihmë

  • 05/08/2020 | 13:00

Pamje rrënqethëse nga spitali në Beirut: Njerëzit në koridore duke kërkuar ndihmë

Në kryeqytetin e Libanit, Bejrut po vazhdojnë kërkimet për të mbijetuarit nga shpërthimi i tmerrshëm që ndodhi të martën, shkruan Gazeta Metro.


Pamjet live tregojnë për gjendjen që po ndodh në një spital në Liban, ku qindra njrëz kanë nevojë për ndihmë nga dëmet e shkaktuara nga shpërthimi që ka ndodhur të martën pasdite.

I gjithë qyteti i Bejrutit është shkundur dje nga shpërthimi në një depo ku ruheshin disa materiale të rrezikshme shpërthyese afër portit./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë