Loading…

PAMJE| Rrëzohet një lisi i madh në Mitrovicë, dëmton disa vetura

  • 24/11/2022 | 13:12

PAMJE| Rrëzohet një lisi i madh në Mitrovicë, dëmton disa vetura

Në qytetin e Mitrovicës një lis i madh është rrëzuar dhe si pasojë e kësaj ka shkaktuar jo pak dëme materiale ndaj disa veturave që ishin të parkuara aty, shkruan Gazeta Metro.


Ngjarja ka ndodhur afër Palestrës ‘Minatori’ në qytetin e Mitrovicës.

Aty shihen njësitet e zjarrfikësve të cilët po merren me rastin.

Mirëpo deri tani nuk është raportuar për dëme në njerëz./gazetametro.net

Ditëve të fundit Kosova është përfshirë nga një mot i keq, ku si rezultat disa qytete nënë rajonin e Duakagjinit kanë pësuar vërshime, dhe janë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale dhe bujqësore./gazetametro.net

 

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
m[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë