Loading…

Pamje shëmtuese: Rrahën me karrige të rinjtë në Gjilan, përdoren edhe thika

  • 13/08/2019 | 21:53

Pamje shëmtuese: Rrahën me karrige të rinjtë në Gjilan, përdoren edhe thika

Dy grupe të rinjve, njëri prej tyre mërgimtarë, janë përleshur me grushte e shqelma në Gjilan, me ç’rast edhe kanë shkatërruar një pjesë të HIB Petrolit, ku kanë thyer tavolina e karriga, shkruan Gazeta Metro.


Në një video shihet se lokali ka qenë i mbushur kryesisht me të rinj, ndërsa rrahja ka ndodhur mes dy grupeve.

Përveç se shihet se ngjarja ka ndodhur në HIB Petrol, ende nuk dihet kur ka ndodhur kjo ngjarje, dhe çfarë ka dërguar deri në këtë përleshje masive.

Ndërsa, as në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, këto ditë nuk është raportuar për ndonjë rrahje në Gjilan.

Për më shumë, shihni videon më poshtë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë