Loading…

Pamje shokuese: Xharra e shtrirë në spital pas sulmit (Foto)

  • 13/05/2017 | 13:10

Pamje shokuese: Xharra e shtrirë në spital pas sulmit (Foto)

Arbana Xharra e anëtarësuar këto ditë në PDK, është sulmuar mbrëmë nga persona të panjohur, derisa po dilte nga vetura e saj për të hyrë në banesë, pas një interviste që paraprakisht kishte zhvilluar në një nga televizionet e Tiranës.


Xharra ishe rrahur brutalisht, dhe ka përfunduar në QKUK, ku pas tretmanit mjekësor, është liruar për në banesën e saj.

Mediat kanë siguruar fotografi, që shfaqin gjendjen e rëndë të Xharrës, derisa po trajtohej në spital. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë