Loading…

Pamje të arrestimit të Haradinajt në aeroport (Video)

  • 05/01/2017 | 13:22

Pamje të arrestimit të Haradinajt në aeroport (Video)

Dje pasdite, policia franceze, në aeroportin e Bazelit, ka arrestuar liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe ish – kryeministrin e vendit, Ramush Haradinaj.

Haradinaj, i arrestuar sipas fletarrestit ndërkombëtar të lëshuar nga Serbia, po mbahet në një stacion policor në Francë, transmeton Koha.net.


Pamje nga arrestimi Haradinaj në aeroport

by kohanet

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë