Loading…

Pamje të frikshme: Burri sulmohet nga dreri në mes të parkingut

  • 13/02/2020 | 18:08

Pamje të frikshme: Burri sulmohet nga dreri në mes të parkingut

Videoja e cila u bë virale tregon një njeri i cili goditet nga një dre, në parking të McDonald, transmeton Gazeta Metro.


”Ishte çmenduri”, tha Ken ëorth, i cili sapo kishte ngrënë darkë me gruan e tij, para se të ndodhte kjo.

”Isha duke pirë kafe, pastaj pashë atë, dhe e gjeta vetën në tokë për pak sekonda.” Ai postoi videon në Facebook, e cila kishte marrë më shumë se 80 mijë shikime.

Ata thanë se nuk kishin parë kafshën duke ardhur. Burri tha se nuk ishte lënduar dhe ishte mirënjohës që dreri goditi atë, e jo gruan ose një fëmijë në parking.
”Mund të ndodhte edhe më e keqja, por ne jemi të bekuar me të vërtetë”, tha burri./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë