Loading…

Pamje të rënda: Gruaja rrah burrin me shuplaka në spitalin e Gjakovës

  • 20/01/2022 | 15:02

Pamje të rënda: Gruaja rrah burrin me shuplaka në spitalin e Gjakovës

Një grua është parë duke e rrahur burrin e saj në spitalin e Gjakovës, shkruan Gazeta Metro.


Sipas faqes së Facebookut ‘Prishtina City’, që e ka publikuar videon, thuhet se gruaja e ka rrahur burrin e saj të sëmurë në këtë spital.

Nuk dihen arsyet se si ka ndodhur deri tek kjo rrahje, vetëm në video shihet se ajo e godet fortë atë me shuplaka.

Për rastin sipas raportimeve është njoftuar edhe Policia e Kosovës.

Më poshtë keni videon. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë