Loading…

Pamje të rënda: I riu grushton disa herë qenin

  • 06/08/2020 | 20:34

Pamje të rënda: I riu grushton disa herë qenin

Pronari i një qeni në Britaninë e Madhe, është parë duke goditur me grushte kafshën.


E gjithë ngjarja është filmuar nga një grua, e cila kishte shtëpinë shumë pranë burrit.

Pasi ka parë skenën gruaja ka telefonuar policinë, të cilët kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe shoqëruan për në komisariat të riun. Sipas raportimeve, burri është paraqitur para gjykatës për mbrojtjen e kafshëve dhe para trupës gjykuese ai e ka pranuar se e ka goditur qenin.

Pas dëshmisë së tij, gjykatësi ka ndaluar të riun që të mbaj kafshë për dy vitet e ardhshme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë