Loading…

Pamje të rënda nga plagosja në Klinë: Viktima shihet i shtrirë në tokë

  • 16/06/2021 | 23:11

Pamje të rënda nga plagosja në Klinë: Viktima shihet i shtrirë në tokë

Sonte në Klinë ka mbetur i plagosur një person, i cili më pas është dërguar në Spitalin e Pejës ku gjendja e tij thuhet të jetë e rëndë.


Indeksonline ka mësuar se i plagosuri është V.Balaj nga fshati Gllarevë.

Policia e Kosovës ka arritur të arrestojë të dyshuarin për plagosje.

“Sot rreth orës 21:00 në rrugën “Abedin Rexha” në Klinë ka ndodhur një plagosje me armë zjarri. Viktima me autoambulacë është dërguar për tretman në Spitalin e Pejës për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar nga Policia e Kosovës”, tha zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova.

Më poshtë keni videon nga vendi i ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë