Loading…

Pamje të rralla: ‘Çmime Nobel për Familjen Jashari’ (Video)

  • 19/03/2017 | 22:06

Pamje të rralla: ‘Çmime Nobel për Familjen Jashari’ (Video)

Sonte në RTV Dukagjini është transmetuar emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Shtatë sundimtarët e Kosovës”.


Në këtë dokumentar transmetohet edhe videoja e rrallë e momentit kur ish-Shefi i UNMIK’ut thotë fjalë të mëdha për Familjen Jashari.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë