Loading…
Pamje të tmerrshme: Elefanti e mbyt kujdestarin e tij derisa po përkujdesej për të
  • 05/03/2019 | 09:48

Pamje të tmerrshme: Elefanti e mbyt kujdestarin e tij derisa po përkujdesej për të

Një kujdestar i një elefanti në Indi ka ndërruar jetë pasi që kur po e pastronte elefantin rrëshqiti dhe elefanti u ul mbi të, transmeton Gazeta Metro.


Ky është momenti shokues kur një kujdestar i kafshëve u shtyp për vdekje nga një elefant pasi që elefanti u ul mbi të.

Videoja tregon Arun Panikkar, 40 vjeç, duke larë elefantin në kujdesin e tij në Karappuzha në rrethin e Kottayam të Kerala në jug të Indisë.

Ai shihet duke u përpjekur të bëjë që elefanti të shtrihet në mënyrë që të pastrojë shpinën, por kafsha ngurron.

Panikkar e godet me shkop por ai rrëshqet dhe kafsha ulet mbi të.

Në video një person tjetër vrapon dhe përpiqet ta bindë që të lëviz elefanti, por ishte e kotë.

Ai përdori një shkop të madh që ta bind kafshen të ngrihet dhe duke e tërhequr kujdestarin e elefantit por ishte e kotë pasi që Panikkar ishte vrarë menjëherë./gazetametro.net

 

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë