Loading…

Pamje të trishta nga Beiruti pas shpërthimit shkatërrues

  • 05/08/2020 | 10:14

Pamje të trishta nga Beiruti pas shpërthimit shkatërrues

Ndërtesat e shembura, copat e xhamit nëpër tokë, tregojnë për tmerrin që përjetoi gjatë natës së mbrëmshme Beiruti, pas shpërthimit masiv, transmeton Gazeta Metro.


Derisa spitalet u stërmbushën nga numri i të lënduarve, e ambulanca bashkë me ekipet e shpëtimit dolën në vendngjarje.

Numri i viktimave deri tani ka arritur në 100, por pritet të ketë rritje derisa zyrtarët vazhdojnë të kërkojnë njerëzit që janë raportuar të zhdukur./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë