Loading…

Pamje: Tentuan të marrin peng biznesmenin, por e ngatërrojnë dhe i kërkojnë falje

  • 24/03/2023 | 12:27

Pamje: Tentuan të marrin peng biznesmenin, por e ngatërrojnë dhe i kërkojnë falje

Një biznesmen gjerman me origjinë nga Turqia është bërë “viktimë” e një tentative pengmarrje nga disa persona të panjohur.


Disa persona i janë afruar për ta futur në një furgon me forcë, siç shihet në video.

Por, më pas kanë qenë pengmarrësit që kanë zbuluar se kishin ngatërruar objektiv.

Biznesmeni nuk ishte ai që ata po kërkonin

VIDEO KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë