Loading…

Pamje: Tregu i Gjelbër në Prishtinë përfshihet nga zjarri

  • 08/06/2023 | 22:51

Pamje: Tregu i Gjelbër në Prishtinë përfshihet nga zjarri

Hapësirat e Tregut të Gjelbër në Prishtinë janë përfshirë nga zjarri këtë mbrëmje.


Ekipet e zjarrfikësve kanë dalë në vendin e ngjarjes për të fikur zjarret, të cilat, deri tani, nuk dihet se nga çfarë janë shkaktuar.

Express ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes.

Si pasojë, mbi lokacionin ku ka shpërthyer zjarri dhe përreth, është shkaktuar një shtëllungë e madhe tymi që ka ndotur qiellin e kryeqytetit.

VIDEO.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë