Loading…
Pamjet e jashtëzakonshme që tregojnë kur kamioni përplaset me mbikalimin
  • 23/06/2018 | 09:38

Pamjet e jashtëzakonshme që tregojnë kur kamioni përplaset me mbikalimin

Kamerat kanë arritur të kapin momentin e jashtëzakonshëm kur një kamion përplaset me mbikalimin.


Video është barë nga një automobilist tjetër dhe tregojnë momentet kur një kamion teksa po ecte me shpejtësi përplaset me një mbikalim në një autostradë australiane, transmeton gazetametro.net

 

Pamjet gjithashtu tregojnë rimorkion e kamionit të mbetur në mes të rrugës vertikalisht në drejtim të urës. /gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë