Loading…
PAMJET ku serbët rrahen nga shqiptarët që po festonin, e më pas edhe arrestohen nga policia |VIDEO
  • 23/06/2018 | 09:37

PAMJET ku serbët rrahen nga shqiptarët që po festonin, e më pas edhe arrestohen nga policia |VIDEO

Kthimi i rezultatit nga 1:0 në 1:2 përmes dy bombave të hedhura nga Xhaka e Shaqiri, në portën e Serbisë, ka nxjerr në festë shqiptarë e zviceranë në të gjitha qendrat nëpër Europë.


Por e kundërta ka ndodhur me tifozët serbë, të cilëve kjo humbje iu është kthyer në dhimbje të dyfishtë, shkruan gazetametro.net.

E para është humbja që praktikisht i eliminon nga botërori pasi ndeshjen e fundit e kanë me Brazilin e super-talentëve. Një video që një qytetar i ka dërguar Metros nga Grazi i Austrisë, shihet se si serbët tentojnë të pengojnë festën e shqiptarëve.

Por edhe këtu si në fushë marrin përgjigje të hidhur. Fillimisht rrahen nga shqiptarët që po festonin, e më pas edhe arrestohen nga policia. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë