Loading…

Panda luan me dordolecin (Video)

  • 22/12/2016 | 08:57

Panda luan me dordolecin (Video)

Një video shumë e bukur dhe mjaft interesante tregon një panda e cila luan me një dordolec.

Ngjarja është xhiruar në kopshtin zoologjik të Torontos. /gazetametro.net

Më poshtë mund të shihni këtë pamje të veçantë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë