Loading…

Panik në Aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë: Avioni dështon të aterojë në pistë, detyrohet të fluturojë përsëri në ajër

  • 03/10/2021 | 13:15

Panik në Aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë: Avioni dështon të aterojë në  pistë, detyrohet të fluturojë përsëri në ajër

Kështu ka raportuar “Jepi zë” nëpërmjet një videoje të publikuar në faqën e tyre në Facebook, përcjell Gazeta Metro.


Në këtë video shihet në avion i cili i afrohet tokës por përsëri ngritet në ajër.

Ndërkohë ende nuk dihet arsyeja se pse ka ndodhur kjo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë