Loading…

Papagalli shfaqet në kamerat e sigurisë së autostradës – bëhet hit në internet

  • 11/11/2021 | 12:09

Papagalli shfaqet në kamerat e sigurisë së autostradës – bëhet hit në internet

Bota është duke xhiruar pamjet e një autostrade në Curitiba, Brazil për shkak se regjistrimi i trafikut u ndërpre nga një papagall kureshtar.

Një kamera CCTV në Brazil regjistroi trafikun nga pamja e një zogu dhe më pas zogu hyri në kornizë disa herë nga anët e ndryshme të kamerës.

Pamjet e papagallit duke u përgjuar para kamerës u bënë hit pasi u postuan në internet nga kompania që vendosi kamerën e trafikut.

Zogu që shihet në pamje është një papagall bruz Amazon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë