Loading…

Para dhe pas grimit, bëhet viral transformimi i Rinës

  • 22/06/2022 | 13:22

Para dhe pas grimit, bëhet viral transformimi i Rinës

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret që komentohet edhe përtej muzikës.


E ajo shpesh komentohet edhe për paraqitjen e saj të jashtme e cila shpesh shfaqet mahnitëse.

Por pak të famshme e kanë guximin të shfaqen në rrjete sociale me dhe pa grim si dhe pa filtera.

Së fundi këngëtarja është shfaqur para dhe pas një trasnformimi mahnitës.

I gjithë transformimi është bërë nga artistja e grimit, Dafinë Neziri.

Videon që po bëhet virale, teksa Rina me grimë është për t’u pasur zili./Lajmi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË NEZIRI (@dafineneziri)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë