Loading…

Para dhe pas: Kështu dukej Duda Balje para operacioneve plastike

  • 03/11/2021 | 12:39

Para dhe pas: Kështu dukej Duda Balje para operacioneve plastike

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje ka ndryshuar me të madhe periudhën e fundit, dhe këtë e ka bërë hap pas hapi, gjoja se mos të vërehet, por kjo është e kotë, shkruan Gazeta Metro.


Duda ka deklaruar shumë herë se nuk është kundër operacioneve plastike por për vete, sipas saj, nuk i kishte praktikuar.

‘’Kur unë nuk ndjehem mirë me trupin tim nuk jam kundër, sepse secila grua duhet të jetë e lumtur dhe nëse nuk je e lumtur kur e sheh veten në pasqyrë atëherë për të tjerët nuk ka rëndësi’’, tha deputetja teksa ishte e ftuar në një emision, ku shtoi se për vete nuk kishte ndërhyrje.

Mirëpo e gjitha çka tha ajo, mund të bjer poshtë me fotografitë e mëposhtme, ku shihen ndryshimet drastike të saj./gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë