Loading…

Para dhe pas: Si dukeshin vendet para se koronavirusi të ‘izolonte’ njerëzit në shtëpitë e tyre

  • 25/03/2020 | 11:52

Para dhe pas: Si dukeshin vendet para se koronavirusi të ‘izolonte’ njerëzit në shtëpitë e tyre

Koronavirusi ka detyruar shumë njerëz që të futen në izolim, duke lënë  vendet më të çmuara turistike të zbrazura krejtësisht nga turistët, transmeton Gazeta Metro.


Njerëzit kanë kaluar kohë të gjatë duke kursyer paratë e tyre për të vizituar këto vende, por tani kjo gjë është e pamundur për shkak të gjendjes së krijuar nga pandemia globale.

E në rrjetet sociale janë bërë qindra pastime, që tregojnë për gjendjen e  tanishme të këtyre vendeve që dikur prisnin miliona njerëz.

Por si duken tani këto vende në mungesë të njerëzve, dhe vizitave nga ta?

 

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë