Loading…
Para finales, Klopp nënçmon me fjalë Christiano Ronaldon
  • 25/05/2018 | 12:19

Para finales, Klopp nënçmon me fjalë Christiano Ronaldon

Në një intervistë për një televizion spanjoll, trajneri gjerman i Liverpoll, Jurgen Klopp, ka folur për finalen e Ligës së Kampionëve.


Klopp tha se ndeshja me Real Madridin nuk do të jetë fare e lehtë, por se beson se ekipi i tij mund t’ia dal në finale.

Ndër të tjerash, ai foli edhe për yllin Christiano Ronaldo, për të cilin tha se mund ta ndalin. Trajneri i Liverpool tha se Ronaldo mund të shënojë vetëm vetëm nëse i pasohet topi. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 24/05/2019 | 20:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë